Koronawirus w pociągu Intercity z Poznania do Lublina. Sanepid poszukuje pasażerów

dworzec pkp lublin pociąg
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Sanepid poszukuje osób, które 13 września podróżowały pociągiem Intercity z Poznania do Lublina. U jednego z pasażerów wykryto koronawirusa.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie informuje, że u pasażera pociągu IC 72101 Czartoryski na trasie Poznań Główny – Lublin Główny (odjazd Poznań Główny o godz. 17.41), który w dniu 13.09.2020 r. podróżował w wagonie nr 20, w sąsiedztwie miejsc 85-86 potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2.

Osoby, które podróżowały tym pociągiem w sąsiedztwie wskazanego miejsca, proszone są o niezwłoczny kontakt telefoniczny z właściwą terenowo Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.