Koronawirus w parku rozrywki Energylandia. Sanepid szuka osób z woj. lubelskiego

Park rozrywki Energylandia w Zatorze | materiały prasowe

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie szuka osób z woj. lubelskiego, które 28 lipca były w parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Chodzi o możliwość zakażenia koronawirusem.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie apeluje do osób, które były 28 lipca w parku rozrywki Energylandia w Zatorze, by w razie wystąpienia objawów chorobowych związanych z COVID-19, skontaktowały się z najbliższą powiatową stacją sanitarno-epidemiologiczną. Na terenie parku rozrywki przebywała osoba, u której potwierdzono zakażenie SARS-CoV-2.

Do sprawy odnieśli się już przedstawiciele Energylandii. „Sanepid nie precyzuje, czy gość, który odwiedził Park Rozrywki 28 lipca – w momencie pobytu – był zarażony, czy miał kontakt z taką osobą. W związku z tym Energylandia zapewnia, że kadra Parku Rozrywki jest zdrowa, a komunikat ten nie dotyczył żadnego z naszych pracowników” – czytamy w komunikacie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.