Koronawirus w Motorze Lublin. Klub wydał oświadczenie

Koronawirus w Motorze Lublin. Klub wydał oświadczenie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Motor Lublin nie uchronił się przed koronawirusem. W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia COVID-19 wśród zespołu, sztab szkoleniowy oraz zawodnicy pierwszej drużyny Motoru przebywają na kwarantannie.

„Klub Motor Lublin S.A. informuje, że w związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia SARS-CoV-2, sztab szkoleniowy oraz zawodnicy pierwszej drużyny Motoru przebywają od środy 21 października, w ścisłej izolacji. Informacja ta została przekazana do Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN oraz Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej” – czytamy w komunikacie Motoru Lublin.

Pod znakiem zapytania znalazł się zaplanowany na sobotę mecz z Bytovia Bytów. O kolejnych decyzjach Motor Lublin będzie informował na klubowej stronie internetowej.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.