Korek w kierunku Lublina i Lubartowa. Powodem remont nawierzchni i zepsuta ciężarówka

Zakorkowana droga krajowa nr 19 między Lublinem a Lubartowem
Zakorkowana droga krajowa nr 19 między Lublinem a Lubartowem | Mapy Google

Kierowcy podróżujący między Lublinem a Lubartowem napotkali na utrudnienia w Ciecierzynie. Drogowcy naprawiają ubytki w jezdni, a dodatkowo zepsuta ciężarówka utrudnia przejazd.

Korek w Ciecierzynie

Jeśli chcemy uniknąć stania w korku czy nadkładania kilometrów warto wiedzieć, gdzie w danej chwili mogą być prowadzone prace drogowe. Te obecnie są prowadzone na drodze krajowej nr 19, na odcinku między Lublinem a Lubartowem.

W Ciecierzynie drogowcy przystąpili do naprawy nawierzchni jezdni. W miejscu prowadzonych prac obowiązuje ograniczenie prędkości oraz ruch wahadłowy. Ponadto, na odcinku między Lublinem a Niemcami uszkodziła się ciężarówka, która utrudnia przejazd. Na miejscu jest już serwis.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.