Konsul z Ambasady USA z wizytą w Lublinie. Spotkanie z młodzieżą i studentami

Konsul z Ambasady USA z wizytą w Lublinie. Spotkanie z młodzieżą i studentami
Konsul z Ambasady USA z wizytą w Lublinie | fot. nadesłane

W Lublinie odbyło się spotkanie z przedstawicielem Ambasady Stanów Zjednoczonych. Konsul Dacia Liddle spotkała się ze studentami oraz uczniami z naszego miasta.

Wtorek był pracowitym dniem dla Dacii Liddle z Konsulatu Generalnego USA w Warszawie. Pani konsul spotkała się ze studentami Uniwersytetu Przyrodniczego, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz uczniami Liceum im. Paderewskiego.

Lublin był kolejnym miastem na mapie Polski, po m.in. Warszawie i Poznaniu, w którym przedstawiciele konsulatu promowali program wymiany kulturowej. Wizyta odbyła się na zaproszenie Camp Leaders Poland.

Szerokie grono młodzieży dowiedziało się o możliwościach wyjazdu do Stanów na program Work and Travel oraz uzyskało szczegółowe informacje dotyczące procedury wizowej.

Podróż do USA to moje małe marzenie. Po spotkaniu z Panią Konsul wiem, że może spełnić się szybciej niż zakładałem – kwituje spotkanie uczestnik Olaf

Program z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością, wg przedstawicieli Camp Leaders Poland wynika to z dostępności cenowej programu oraz możliwości samodzielnego wyboru miejsca pracy oraz preferowanej pozycji.

Radość z podróżowania fot. materiały prasowe Camp Leaders

Więcej informacji o programie można uzyskać na stronie internetowej  oraz na profilu facebookowym facebook.com/campleaderspoland

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.