Konkurs „Pupil ZOOPARKU” – wygraj roczny zapas karmy dla swojego psa

Konkurs „Pupil ZOOPARKU” – wygraj roczny zapas karmy dla swojego psa
Konkurs "Pupul ZOOPARKU" | fot. nadesłane

Jesteś właścicielem rasowego psa? A może Twój pupil to niepozorny kundelek? Bez względu na to weź udział w konkursie „Pupil ZOOPARKU”! A jest o co walczyć – do wygrania roczne zapasy karmy!

Konkurs „Pupil ZOOPARKU” zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach: psy małe (waga do 10 kg), psy średnie (waga 10-25 kg) oraz psy duże (waga powyżej 25 kg). Zwierzaki będą oceniane według trzech kryteriów: posłuszeństwo, umiejętności psa oraz wygląd.

Jak zgłosić pupila?

Aby zgłosić swojego pupila do konkursu należy dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciem psa w terminie do dnia 2 marca 2018 r. Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres: [email protected]. Pamiętajcie o podpisaniu oraz kompletnym wypełnieniu formularza. UWAGA! Psy zgłoszone do konkursu muszą posiadać aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie.

Nagroda

Do wygrania zapasy karmy – zapas roczny dla zdobywcy I miejsca, zapas półroczny dla II miejsca oraz zapas kwartalny dla laureata III miejsca (w każdej trzech z kategorii).

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu znajdziecie na stronie internetowej zoopark.targi.lublin.pl.

Bilety na ZOOPARK znajdziesz tutaj -> http://bit.ly/2GU86UB

zoo18 banner 800x200 pupil zooparku

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.