Koniec utrudnień pod wiaduktem na Drodze Męczenników Majdanka. Remont zakończony

Wiadukt kolejowy na ul. Droga Męczenników Majdanka
Wiadukt kolejowy na ul. Droga Męczenników Majdanka | fot. Dominik Wąsik

Zakończyły się utrudnienia pod wiaduktem kolejowym na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Przez blisko 2 lata obowiązywał tam ruch wahadłowy.

Zakończył się remont wiaduktu na Drodze Męczenników Majdanka

Przebudowa wiaduktu kolejowego na ul. Droga Męczenników Majdanka rozpoczęła się pod 7 sierpnia 2019 roku. Początkowo kolejarze deklarowali ukończenie prac do październiku 2019 r.

Niestety, jak to bywa w przypadku podobnych inwestycji (patrz remont wiaduktu na ul. Diamentowej) i w tym przypadku wystąpił „poślizg” inwestycji, a dokładnie o 19 miesięcy.

Utrudnienia pod wiaduktem już się zakończyły, a kierowcy mogą korzystać w pełni z czterech pasów ruchu, a piesi z chodników po obydwu stronach. To jednak nie definitywny koniec utrudnień.

Wykonawca modernizacji wiaduktu zapowiedział, że w poniedziałek (7 czerwca) od godz. 9.00 nastąpi zmiana organizacji ruchu pod wiaduktem na Drodze Męczenników Majdanka.

Na potrzeby wykonania prób obciążeniowych na wiadukcie, drogowcy zajmą lewy pas ruchu jadąc w kierunku ul. Fabrycznej. Utrudnienia potrwają do godzin popołudniowych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.