Koniec sezonu na Słonecznym Wrotkowie. Ostatni weekend na skorzystanie z obiektu

13686669 1094632187289821 8281234193845324495 n
Baseny na Słonecznym Wrotkowie | fot. MOSiR

Najbliższy weekend będzie prawdopodobnie ostatnim, kiedy można będzie skorzystać z atrakcji na Słonecznym Wrotkowie nad Zalewem Zemborzyckim.

W najbliższą niedzielę kończą się wakacje, a tym samym kończy się sezon 2018 w ośrodku Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Przez cały najbliższy weekend, tj. 1 i 2 września, kompleks basenów będzie czynny w godzinach od 10 do 19.

Później baseny będą nieczynne, choć Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji nie wyklucza, że w przypadku dobrej pogody otworzy jeszcze raz Słoneczny Wrotków w weekend 7-8 września. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w połowie przyszłego tygodnia.

– Według prognozy pogody początek września ma być słoneczny i ciepły. Dlatego, jeśli w następnym tygodniu utrzyma się korzystna aura z bezchmurnym niebem i wysokimi temperaturami, ośrodek Słoneczny Wrotków zostanie otwarty jeszcze raz – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR-u.

W połowie września MOSiR rozpocznie kompleksowy remont Słonecznego Wrotkowa. Obejmie on m.in. wymianę niecek basenowych, renowację rewnianych pomostów wokół basenów i inne prace.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.