Koniec maseczek, kwarantanny i izolacji. Adam Niedzielski zapowiada zniesienie obostrzeń

Minister zdrowia Adam Niedzielski
Minister zdrowia Adam Niedzielski | fot. Ministerstwo Zdrowia

Minister Zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział zniesienie istniejących do tej pory obostrzeń związane z pandemią. Zniknie obowiązek noszenia maseczek, nie będzie kwarantanny ani izolacji.

Koniec obowiązku noszenia maseczek w Polsce

Szef resortu zdrowia Adam Niedzielski w czwartek gościł na antenie Radia Plus. Tam też zapowiedział, że zarekomendował już premierowi Mateuszowi Morawieckiemu zniesienie obowiązujących do tej pory obostrzeń związanych z wprowadzoną w Polsce epidemią.

„Zarekomendowałem panu premierowi, żeby od początku kwietnia znieść te rozwiązania, które dotyczą noszenia maseczek, kwestii nakładania kwarantanny czy izolowania, żeby wejść w takie normalne tryby leczenia” – zaznaczył minister Niedzielski.

„Jestem zwolennikiem tego, żebyśmy na razie tych maseczek do końca marca nie zdejmowali” – dodał.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.