Koniec e-zakupów w Tesco przez internet

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od piątku nie można zrobić zakupów przez internet w sklepie Tesco w Lublinie. Pracownicy obawiają się, że to dopiero początek zmian, które ostatecznie doprowadzą do likwidacji samego sklepu.

– Z możliwości zakupów przez internet korzystały osoby, którym po prostu nie chciało się wychodzić z domów, ale także wiele dostaw mieliśmy do osób starszych, niepełnosprawnych, dla których dowóz zakupów był znacznym ułatwieniem – mówi jeden z pracowników sklepu Tesco przy ul. Orkana 4 w Lublinie, który prowadził system sprzedaży produktów przez internet wraz z dowozem do domu.

Koniec e-zakupów

W ubiegłym tygodniu użytkownicy serwisu e-Tesco otrzymali informację drogą mailową. – „Z przykrością informujemy, że od dnia 29.09.2018 r. wstrzymuje działalność serwisu Tesco E-zakupy w tym także Zamów+Odbierz w Lublinie.”

– „W tych lokalizacjach widzimy niewielki potencjał dla dalszego wzrostu i chcemy skoncentrować się na tych miastach, gdzie serwis cieszy się największą popularnością.” – czytamy w przesłanym oświadczeniu.

Koniec e-zakupów przez internet w Tesco Lublin | fot. czytelnik Paweł


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.