Koncerty na stadionie Arena Lublin. MOSiR szuka firmy, która zajmie się sprzedażą i dystrybucją biletów

Koncerty na Arenie Lublin | fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” poszukuje firmy, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż i dystrybucję biletów na dwa koncerty, które w tym roku miejska spółka zamierza zorganizować.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” szuka firmy, która będzie odpowiadała za sprzedaż i dystrybucję biletów wstępu wraz ze wsparciem marketingowo-promocyjnym, sprzedażą biletów w kasie stadionu oraz kontrolą dostępu na dwa koncerty, które MOSiR planuje zorganizować w 2020 roku na stadionie Arena Lublin.

Miejska spółka na razie nie udziela szczegółów dotyczących zaplanowanych koncertów. Wiadomo tylko, że pierwszy z koncertów ma odbyć się w połowie czerwca 2020r., a drugi w pierwszej połowie września 2020r. Z naszych ustaleń wynika, że wrześniowy koncert może być kontynuacją świetnie przyjętej przez publiczność imprezy pod nazwą POP Arena.

Na szczegóły dotyczące koncertów na Arenie Lublin musimy jeszcze poczekać.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.