Koncert zespołu BACKBEAT w Muszli Koncertowej

Już w sobotę 15 sierpnia na scenie w Muszli Koncertowej jedyny w swoim rodzaju rock’n’roll show w wykonaniu lubelskiego zespołu Backbeat. Lubisz muzykę lat 50-tych i 60-tych? Nie może Cię tam zabraknąć!

Backbeat to wybitni specjaliści od rozkręcania szalonych imprez z rock’n’roll’em w roli głównej, którzy z grania coverów uczynili prawdziwą sztukę. Już w najbliższą sobotę 15 sierpnia dadzą popisowy koncert w Ogrodzie Saskim.

Grupa ma na swoim koncie nie tylko setki koncertów w kraju i za granicą, ale również festiwalowe laury (Węgorzewo Rock Festiwal 2008), uznanie krytyków i dziennikarzy muzycznych, a także przychylność publiczności, zachwyconej żywiołowymi występami.

Zespół Backbeat podczas żywiołowych i naładowanych pozytywną energią koncertów zapewniają uczestnikom muzykę doskonałą do słuchania, tańca i szalonej zabawy, starając się przybliżyć klimat, jaki panował na prywatkach w latach złotej epoki rock and rolla. Utwory, które znajdują się w repertuarze grupy, to stare, taneczne przeboje z lat 50. i 60. takich wykonawców jak Elvis Presley, Chuck Berry, Little Richard i The Beatles.

Od maja 2012 roku zespół koncertuje z charyzmatycznym wokalistą Łukaszem Jemiołą, laureatem wielu konkursów i festiwali, który swoją interpretacją piosenki Boba Dylana Tonight I’ll Be Staying Here With You zachwycił jurorów polskiej edycji programu XFactor.

Link do wydarzenia

Kiedy? 15.08.2015 godz. 20:00
Gdzie? Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim
Wstęp wolny

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.