Koncert Maty w Lublinie już w ten weekend. Gdzie odbędzie się koncert? Czy bilety są jeszcze dostępne?

Koncert Maty w Lublinie w ramach tegorocznej trasy koncertowej Mata Tour
Koncert Maty w Lublinie w ramach tegorocznej trasy koncertowej Mata Tour

Raper Mata, czyli Michał Matczak, przyjedzie do Lublina już w sobotę, 3 września w ramach trasy koncertowej Mata Tour. To piąte miasto z dziesięciu, które odwiedzi muzyk w ramach tegorocznej trasy koncertowej po Polsce.

Koncert Maty w Lublinie 3 września

Po sukcesie koncertu na Lotnisku Bemowo w Warszawie, Mata wyruszył w letnią trasę Mata Tour, tym razem już po całej Polsce. Odwiedził już Wrocław, Kraków, Kołobrzeg i Gdańsk, teraz przyjedzie do Lublina.

Gdzie odbędzie się koncert Maty w Lublinie?

Mata w sobotę, 3 września zagra na błoniach stadionu Arena Lublin przy ul. Stadionowej 1. Wstęp na wydarzenie możliwy będzie od godziny 16:00. Bilety wciąż dostępne są w sprzedaży w cenie 159 złotych. Jest to już piąta pula biletów udostępniona do sprzedaży. Cena początkowa biletów na koncert Maty w Lublinie wynosiła 139 złotych.

Osoby poniżej 16. roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej. Natomiast osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16. rok życia, mogą uczestniczyć w koncercie Maty pod warunkiem podpisanej przez opiekunów prawnych zgody na uczestnictwo w imprezie. Oświadczenie dostępne na stronie https://soldoutagencja.pl/oswiadczenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.