„Koncert & Kabaret” – Neo-Nówka i Perfect w hali Globus

Połączenie czołówki polskiego kabaretu z legendą polskiego rocka. Cztery godziny wyśmienitej zabawy na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Już 26 października w hali Globus.

„Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” – to tytuł najnowszego program Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo. Jak mawiają znawcy tematu: „Tego jeszcze nie grali”. To po prostu trzeba zobaczyć.

Zespół Perfect – legenda polskiej sceny rockowej. Od 34 lat na scenie. Kto nie zna takich przebojów jak „Nie płacz Ewka”, „Niewiele Ci mogę dać” czy „Chcemy być sobą” które stało się hymnem pokolenia walczącego ze starym systemem. Te piosenki i wiele więcej, w tym utwory z najnowszej płyty DaDaDam – zabrzmią na koncercie Perfectu….”

„Koncert & Kabaret” z udziałem Kabaretu Neo-Nówka i Zespołu Perfect w hali Globus w Lublinie 26 października 2014 roku o godzinie 17.00.

kabaret 2014 new

materiały organizatorów

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.