Koncert Chwały 2019 na Placu Zamkowym w Lublinie. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Pectus

Koncert Chwały w Lublinie | fot. Elbrus Studio - elbrusstudio.pl

Już w czwartek, 20 czerwca, na Placu Zamkowym odbędzie się już kolejny Koncert Chwały w Lublinie. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Pectus, który wystąpi w towarzystwie Chóru dla Jezusa i Gospel Rain.

Już w najbliższy czwartek (Boże Ciało) odbędzie się XVII już Koncert Chwały w Lublinie. Wydarzenie po raz kolejny zostanie zorganizowane na Placu Zamkowym. Tegoroczna edycja koncertu zatytułowana została: „W mocy Ducha Świętego”.

Wszystkich, którzy chcą wzmocnić swoją wiarę, manifestować radość, chwalić Pana zapraszamy na plac Zamkowy. 17 lat temu na pomysł takiego koncertu wpadł ks. Mirek Ładniak i tak przez te lata zachęca i zaprasza do wspólnego umacniania się” – zaprasza ks. Mirosław Ładniak, dyrektor koncertu.

Koncert rozpocznie się o 19.30 od występu zespołu Full Power Spirit. Całe wydarzenie poprowadzi zespół Gospel Rain oraz specjalnie na tę okazję utworzony 100-osobowy Chór dla Jezusa. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Pectus.

Tradycyjnie wydarzenie zakończone zostanie adoracją Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi abp. Stanisław Budzik.

Lubelski Koncert Chwały, którego idea organizacji sięga roku 2003, jest obecnie jedną z największych plenerowych imprez o charakterze ewangelizacyjnym w kraju. Co roku gromadzi tysiące osób.

Uwaga kierowcy!

W dniach 19.06.2019 r. od godz. 19.00 do 20.06.2019 r. do godz. 24.00 zostanie wyłączony z ruchu Plac Zamkowy w związku z organizowanym Koncertem Chwały.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.