Koncert Billie Eilish na Dniach Świdnika 2019 to fake news. Policja komentuje

Już ponad dwadzieścia tysięcy Internautów jest zainteresowanych wydarzeniem pt. „Billie Eilish na Dniach Świdnika 2019”. Policja informuje, że takie wydarzenie się nie odbędzie.

Wydarzenie na portalu społecznościowym Facebook zostało utworzone 1 sierpnia przez administratora strony 'Wydarzenia ze Świdnika’. Z informacji tam umieszczonym możemy przeczytać, że 17-letnia amerykańska piosenkarka Billie Eilish wystąpi 24 sierpnia na Dniach Świdnika 2019.

Na dzień dzisiejszy ponad 2,3 tys. Internautów kliknęło 'wezmę udział’ w wydarzeniu, a ponad 19 tys. osób jest nim zainteresowanych. Na stronie wydarzenia ludzie biorą udział w dyskusji o autentyczność informacji o koncercie piosenkarki w Świdniku.

Billie Eilish na dniach Świdnika 2019

Policja ostrzega

Ta informacja dotarła również do Komendy Powiatowej Policji w Świdniku. Świdniccy policjanci otrzymali informację o tym, że 24 sierpnia na zbliżających się Dniach Świdnika, do miasta mogą zjechać rzesze fanów jednej z amerykańskich gwiazd muzyki – Billi Eilish.

Jak ustalili funkcjonariusze, zapowiadany koncert w rzeczywistości nie będzie miał miejsca. Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku, który jest organizatorem Dni Świdnika zawiadomił już administratora portalu oraz policję.

Przypomnijmy, że Dni Świdnika 2019 już się odbyły w ramach Air Festival, w czerwcu.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.