Kombajn młócił rzepak pomiędzy blokami. Niecodzienny widok na Węglinie Południowym

20190724 171110
Żniwa przy ul. Jantarowej w dzielnicy Węglin Południowy | fot. czytelnik Michał

Huk maszyn rolniczych, kurz i zapach młóconego zboża – to znak, że żniwa są już w pełni. Kombajny można zobaczyć nie tylko na wsiach, ale także na terenie Lublina.

Węglin Południowy jest najmłodszą dzielnicą Lublina. W okresie letnim nie jest więc dla mieszkańców tej dzielnicy obcy widok kombajnów zbierających zboże z pól pomiędzy blokami.

Granicami Węglina Południowego są: od południa – linia kolejowa, od zachodu – granica miasta, od północy – al. Kraśnicka, a od wschodu – ul. Zwycięska, sucha dolina na wschód od ulicy Poznańskiej, częściowo ul. Jana Pawła II i Granitowa.

Poniżej kilka zdjęć i filmik z prac polowych przy ul. Jantarowej w Lublinie. Nagrał go nasz czytelnik Michał.

Czytaj także: Rolnik dostał 500 zł mandatu, bo… jego kombajn kurzył i hałasował

20190724 171047
Żniwa przy ul. Jantarowej w dzielnicy Węglin Południowy | fot. czytelnik Michał
20190724 171106
Żniwa przy ul. Jantarowej w dzielnicy Węglin Południowy | fot. czytelnik Michał

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Miastowe biedaki XD faceta stać na pole w mieście a was na 50m^2 XD I nad wami ktoś coś robi i pod XD

  2. Dziwe jest to ze ludzie kupujac mieszkania wiedzieli ze jest pole za oknem ….Pamietajmy to nie rolnik kupil pole miedzy blokami tylko go nie sprzedal pod budowe blokow

  3. Jak się Panu Michałowi nie podoba to niech się wyprowadzi tam gdzie nie ma pola.

  4. No i co to kogo obchodzi? To już rolnik ma uciekać bo się komuś kombajn nie podoba.? Zawsze się w społeczeństwie trafi taki Michał… Mieszkasz na wsi to musisz coś o wsi wiedzieć… Tam rolnicy uprawiają pole… Koniec kropka…
    A jak tego nie akceptujesz to won…

  5. Ty buraku żebyś nie miał co do gara wsadzić człowieku choruje na ciebie żebyś miał olej chleb czy zwykły smalec A Ty robisz z siebie nie wiadomo kogo won z tad w takim razie i sam jesteś nie dorobionym wieśniakiem palo

  6. Przecież w tym artykule nikt nie napisał, że czytelnik Pan Michał ma problem z tym że kombajn pracował na polu. Pochwalił się tylko tym niecodziennym widokiem.