Koło zapasowe leżało na jezdni al. Witosa. Czytelnik szuka właściciela „zguby”

Koło zapasowe uszkodziło samochód na al. Witosa | fot. nadesłane

W poniedziałek Czytelnik poruszający się po al. Witosa najechał na koło zapasowe, które leżało na jezdni w kierunku centrum. Teraz szuka właściciela zguby, który pokryje koszty naprawy auta.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 20.20 na al. Witosa, pomiędzy światłami Felin, a wiaduktem przed Felicity jadąc w kierunku centrum Lublina.

– Na jezdni leżało koło zapasowe. Samochód jadący przede mną ominął koło, ale ja tego już nie zauważyłem i wpadłem. W wyniku najechania koło uszkodziło m.in. miskę olejową, z której zaczął wyciekać olej – relacjonuje czytelnik Damian.

Czytelnik apeluje do świadków tego zdarzenia. – Jeżeli ktoś widział zdarzenie, ewentualnie widział leżące już koło na jezdni proszę o kontakt po nr tel. 730 585 953 – apeluje czytelnik Damian.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.