Kolizja na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z Garbarską

Kolizja na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z Garbarską
Kolizja na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z Garbarską | fot. czytelnik Olaf

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z Garbarską. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

damel informacje dostarczyl baner

Zdarzenie miało miejsce w środę przed godz. 8 rano. Na skrzyżowaniu ul. Droga Męczenników Majdanka z ul. Garbarską zderzyły się dwa pojazdy osobowe: audi i fiat.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi jechał Męczenników Majdanka w stronę ul. Krańcowej. Wtedy nagle z ul. Garbarskiej wyjechał kierujący fiatem, doprowadzając do zderzenia pojazdów.

W miejscu zdarzenia policjanci wprowadzili ruch wahadłowy. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala na badania.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. No faktycznie niewielkie utrudnienia, w stronę Majdanka policja zablokowała całkowicie przejazd.