Kolejny pożar traw w Lublinie. Ogień na ul. Poligonowej (wideo)

Każdego dnia lubelscy strażacy są wzywani do pożarów traw. Tylko we wtorek interweniowali oni cztery razy na terenie Lublina.

 

Do największego pożaru traw doszło na ul. Poligonowej. Strażacy dostali zgłoszenie o godz. 14:09. W akcji gaśniczej brały udział 3 jednostki. Tu trawa płonęła na ok. 5 hektarach.

 

Do kolejnego wezwania strażacy udali się do Konopnicy o godz. 14:17. Tu płonął nieduży teren traw. Strażacy interweniowali też na ul. Misjonarskiej i Kozubszczyźnie.

 

Wypalanie traw jest nielegalne i grozi mandatem do kwoty 5 tysięcy złotych, a nawet karą pozbawienia wolności. Strażacy apelują o rozwagę.

 

Pożar traw na ul. Poligonowej

 WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.