Kolejny etap prac związanych z budową sklepu IKEA i Centrum Handlowego w Lublinie

IKEA Centres w Lublinie wizualizacja e1471868649899

IKEA wraz z firmą wykonawczą rozpoczęła niezbędne prace, mające na celu przygotowanie budowy sklepu IKEA i Centrum Handlowego. W pierwszej kolejności zostanie przebudowana droga przy Al. Spółdzielczości Pracy.

W pierwszej kolejności teren zostanie przygotowany pod budowę sklepu, którego otwarcie przewidziane jest na III kwartał 2017 roku. Otwarcie Centrum Handlowego planowane jest na IV kwartał przyszłego roku. Te prace zostały zaplanowane na okres wakacyjny z uwagi na znacznie mniejszy ruch drogowy. IKEA chce wykonać jak największy ich zakres przed zimą, tak aby możliwie jak najbardziej ograniczyć utrudnienia w ruchu.

– Budowa sklepu centrum handlowego to nasza kolejna, duża inwestycja. Cieszymy się, że możemy odpowiedzieć na oczekiwania mieszkańców Lublina i okolic. Stworzymy dla nich miejsce, w którym przyjdą nie tylko na zakupy, ale też spędzą swój czas w miłej atmosferze. – powiedziała Katarzyna Balashov, Rzecznik Prasowy Grupy IKEA w Polsce.

Na powierzchni 57 500 m2 nowego Centrum Handlowego, w tym 33 500 m2 powierzchni sklepu IKEA oraz ok. 24 000 m2 Convenience Centre wraz ze Strip Mall, pojawi się około 67 sklepów oraz punktów usługowych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.