Kolejny atak w Niemczech. Zabił maczetą ciężarną Polkę

Polka została zamordowana maczetą w mieście Reutlingen. Sprawcą jest 21-letni uchodźca z Syrii – podaje niemiecki dziennik ”Bild”. Kobieta była w ciąży.

Ofiarą jest Polka, która sprzątała i zmywała naczynia w tureckim barze. Napastnik – 21 latek o imieniu Mohamed, syryjski azylant, który przybył pół roku temu z Aleppo. Zamordowana Polka i jej oprawca pracowali razem w barze.

Na czas wakacji bar serwująca kebaby zwiększyła liczbę personelu i przyjął właśnie Mohameda. Pracował od kilku tygodni.

Z informacji jakie uzyskaliśmy Polka pracowała na zmywaku. Tego dnia mężczyzna dziwnie się zachowywał i został odesłany do domu. Po godzinie 16 Mohamed, wszedł do lokalu tylnym wejściem. Pokłócił się z kobietą.

Motywem mordu miał być zawód miłosny, którego doznał mężczyzna. Jak podaje ”Bild” mężczyzna pokłócił się i zabił Polkę. Narzędziem zbrodni była 80cm maczeta z wyposażenia restauracji. Mohamed wybiegł na chodnik, zaczął rozrzucać krzesła, demolować samochody, zranił kobietę która była jednym z nich i innego przypadkowego przechodnia. Na koniec wybiegł na ulicę i biegł w stronę BMW prowadzonego przez 21 letniego Turka, który widząc co się dzieje i że napastnik biegnie w jego stronę po prostu go potrącił.

źródło: bild.de

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Na krzesło elektryczne go teraz zabił dwie osoby zero litości!!!!!!!