Kolejne utonięcie na Lubelszczyźnie. Zanurkował w jeziorze Bialskim i już nie wypłynął

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Utonięcie w jeziorze Bialskim w Białce. Mężczyzna po wypoczynku na plaży wskoczył do jeziora, zanurkował i już nie wypłynął. Nie udało się go uratować.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie nad jeziorem Bialskim w Białce. Policjanci otrzymali zgłoszenie o trwające akcji reanimacyjnej mężczyzny, który chwilę temu został wyciągnięty z wody.

Na miejscu policjanci zastali pogotowie ratunkowe, udzielające pomocy 55–latkowi. Niestety pomimo prowadzonej blisko godzinnej reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Jak ustalili mundurowi, tego dnia mieszkaniec woj. mazowieckiego wraz z rodziną i znajomymi odpoczywał nad jeziorem. 55–latek wcześniej opalał się na słońcu, jednak po pewnym czasie postanowił się ochłodzić w wodzie.

Jak wynika z relacji świadków, mężczyzna nurkował w wodzie. W pewnym momencie zniknął pod taflą wody. Pomimo tego, że został prawie natychmiast wyciągnięty z wody oraz pomimo podjętej akcji ratunkowej, mężczyzna zmarł.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.