Kolejne sklepy w Outlet Center. Nowe miejsca pracy

autlet

Outlet Center przy ul. Mełgiewskiej poszukuje osób do pracy w nowych sklepach. Otwarcie nowych sklepów planowane jest na styczeń. Wśród nich znajdziemy outlety marek: Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp oraz wiele innych. Podczas weekendu otwarć spotkamy stylistów, trenerów. Pani będą miały możliwość skorzystania z bezpłatnego makijażu.

W outlecie otwarte są już 23 sklepy. A będzie dużo więcej. Planowany jest także weekend nowych otwarć, gdzie będzie można skorzystać z darmowych porad trenerów, czy bezpłatne makijaże dla pań.

Outlet Center to docelowo około 80 sklepów, które zostaną otwarte w kolejnych fazach realizacji inwestycji. Pierwsza już za nami. Rozwój centrów outletowych jest bardzo zrównoważony, są one zwykle otwierane w fazach. – mówi Paulina Mikołajczuk, rzecznik prasowy Outlet Center.

– Systematycznie będziemy otwierać nowe sklepy. Już wkrótce otwarcie pierwszych w Lublinie outletów Reserved, Cropp, Mohito, Sinsay oraz Lee Cooper. O szczegółach będziemy informować na bieżąco – dopowiada

Obecnie Outlet Center poszukuje osób do pracy w nowych sklepach. Trwa rekrutacja głównie na stanowiska sprzedawców.

Aktualne oferty pracy

Lubelski outlet będzie otwierać się fazami. W grudniu pojawili się nowi najemcy: sklep Timeout oraz Próchnik. Natomiast w styczniu szykuje się kolejna porcja otwarć. Już 10 stycznia otwarcie pierwszego w Lublinie salonu outletowego Lee Cooper, 17 stycznia centrum planuje weekend nowych otwarć, czyli także po raz pierwszy w mieście zobaczymy outlety Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp. Oprócz tego na początku miesiąca otworzy się także salon marki Ewtex oferujący odzież męską.

Wkrótce powstanie także strefa food court, gdzie klienci znajdą restauracje i kawiarnię. A znajdziemy m.in. Subway.

W weekend 17 stycznia w Outlet Center odbędzie się Weekend Otwarć. Otworzone zostaną m.in. sklepy outletowe Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp.

Będzie specjalna strefa bezpłatnych makijaży, sesje fotograficzne, porady dietetyków i trenerek fitness.

Nie zabraknie także licznych rabatów, bonów na zakupy oraz biletów do Multikina.

Główną atrakcją będą specjalni goście, którzy zostali zaproszeni na wydarzenie. Jedyne co możemy zdradzić to, że będziemy mogli spotkać stylistów, którzy pomogą nam modnie się ubrać i wybrać swój indywidualny, dobrany styl.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.