Kolejne połączenia z lubelskiego lotniska. Polecimy do Liverpoolu

Podczas obchodów pierwszych urodzin otwarcia bazy Wizz Air, przewoźnik ogłosił nowe połączenie z Lublina do Liverpoolu w Wielkiej Brytanii.

Liverpool był już obecny w siatce połączeń Portu Lotniczego Lublin. W 2013 r. przez kilka miesięcy latał tam Ryanair i był to jeden z kierunków cieszący się największym powodzeniem. Jednak przewoźnik zawiesił te loty.

Teraz do Liverpoolu polecimy z Wizz Air. Nowe połączenie zostanie uruchomione 21 maja 2017 roku. Loty odbywać się będą 2 razy w tygodniu.

– Od pierwszego lotu Wizz Air z lotniska w Lublinie w 2012 roku przewieźliśmy ponad pół miliona pasażerów na naszych trasach w lubelskiej siatce połączeń – powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.