Kolejna zmiana organizacji ruchu pod wiaduktem na ul. Męczenników Majdanka

Wiadukt kolejowy na ul. Droga Męczenników Majdanka
Wiadukt kolejowy na ul. Droga Męczenników Majdanka | fot. Dominik Wąsik

W przyszłym tygodniu zmieni się organizacja ruchu na ul. Męczenników Majdanka pod przebudowywanym wiaduktem kolejowym.

Remont wiaduktu kolejowego nad ul. Męczenników Majdanka

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie informuje, że w poniedziałek (17 maja) od godz. 3.00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Droga Męczenników Majdanka. Ma to związek z prowadzonymi przez PKP pracami w rejonie wiaduktu kolejowego.

W dniach 17-18 maja zajęty zostanie prawy pas ruchu jadąc w kierunku ul. Lotniczej oraz chodnik po tej samej stronie. W stronę centrum kierowcy pojadą dwoma pasami.

Natomiast w środę (19 maja) od godz. 8.00 kolejarze zamkną prawy pas ruchu oraz chodnik jadąc od ul. Lotniczej w kierunku ul. Łęczyńskiej. Wówczas, w stronę ul. Lotniczej kierowcy skorzystają z dwóch pasów.

Taka organizacja ruchu potrwa do 28 maja.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.