Kolejna wygrana Mini Lotto w Lublinie. Ktoś wygrał ponad 125 tys. zł

mini lotto
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W Lublinie padła kolejna wygrana w Mini Lotto. We wtorkowym losowaniu szczęśliwiec z Lublina wygrał 125 688,90 zł.

 

W losowaniu Mini Lotto poszczęściło się kolejnemu graczowi z Lublina. We wtorek 11.07 padła tutaj jedna z dwóch głównych wygranych w Mini Lotto, czyli 125 688,90 zł. Druga identyczna wygrana trafiła do gracza z miejscowości Poraj.

 

Szczęśliwe liczby: 9, 19, 24, 27, 41.

 

Jakie są zasady gry w Mini Lotto? Grając w Mini Lotto, typujemy 5 liczb z 42. Wybierając grę systemem, możemy wytypować 6, 7, a nawet 12 liczb ze zbioru 42! Z każdą wytypowaną liczbą nasze szanse na wygraną rosną, a w razie trafienia czeka premia! Gdy zagramy systemem np. na 6 liczb, to przy trafieniu „trójki” wygrywamy równowartość trzech wygranych III stopnia przewidzianych w danym losowaniu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.