Kolejna ofiara metody "na policjanta". Łukowianka straciła 30 tys. złotych

Pieniądze | fot. shutterstock

To już kolejna ofiara w naszym regionie, która została oszukana metodą „na policjanta”. Tym razem ofiarą padła mieszkanka Łukowa. Kobieta straciła 30 tys. złotych.

 

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 13-tej. Do 73-letniej łukowianki zadzwonił mężczyzna podający za policjanta prowadzącego śledztwo w sprawie oszustw bankowych. Podczas dalszej rozmowy rzekomy „policjant” polecił kobiecie wypłatę 30 tysięcy złotych z banku i pozostawienie we wskazanym miejscu.

 

Kobieta udała się do banku, a później zgodnie z przekazaną instrukcją zostawiła pieniądze pod ławką. Dopiero później po powrocie do domu zorientowała się, że została oszukana.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.