Kolejna kradzież w Rossmannie. Ukradł perfumy o wartości 1000 zł

rossmann drogeria
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci poszukują młodego mężczyzny, który dokonał kradzieży markowych perfum w drogerii Rossmann przy ul. Mełgiewskiej. Wizerunek złodzieja zarejestrowały kamery.

Do kradzieży doszło w drogerii Rossmann mieszczącej się w galerii handlowej Outlet Center Lublin przy ul. Mełgiewskiej. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna w wieku około 20 lat, wzrostu 170 cm, szczupłej budowy ciała dokonał kradzieży perfum znanych marek o łącznej wartości ponad 1000 złotych.

Wizerunek złodzieja nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1b, telefon 47 811 47 80 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

kradzież rossmann złodziej
Kradzież perfum w Rossmannie | fot. KMP Lublin
350 177918
Kradzież perfum w Rossmannie | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.