Kolejna kradzież perfum w Lublinie. Tym razem na łączną kwotę ponad 6 tys. złotych. Znasz ich?

napis policja na radiowozie
Policja | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina poszukują sprawców kradzieży perfum w Sephorze. Sprawcy, wykorzystując nieuwagę personelu, dokonali kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 6 tys. złotych. Wizerunek sprawców został zarejestrowany przez kamery.

Kradzież perfum w Sephora

Do kradzieży doszło 13 stycznia na terenie Galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, za czyny odpowiadają dwaj mężczyźni oraz kobieta, którzy weszli do Sephory.

Wykorzystali oni nieuwagę personelu, dzięki czemu dokonali kradzieży kilku flakonów drogich perfum. Łączne straty oszacowano na ponad 6000 złotych – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wizerunek sprawców nagrały kamery monitoringu w sklepie.

Jeżeli ktoś ich rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 5. komisariatem policji w Lublinie przy ul. Koncertowej 4a, telefon 47 811 47 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.