Kolejarze znowu zajmą jezdnię pod wiaduktem na Męczenników Majdanka

Wiadukt kolejowy na ul. Droga Męczenników Majdanka
Wiadukt kolejowy na ul. Droga Męczenników Majdanka | fot. Dominik Wąsik

Po blisko trzech tygodniach od zakończenia prac, kolejarze wracają pod wiadukt kolejowy na Męczenników Majdanka. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Remont wiaduktu na Męczenników Majdanka

W dniach 24-30 czerwca nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Droga Męczenników Majdanka. Ma to związek z prowadzonymi przez PKP pracami w rejonie wiaduktu kolejowego. We wskazanym terminie będą montowane osłony przeciwporażeniowe sieci trakcji trolejbusowej.

Pierwszy etap prac rozpocznie się w czwartek (24 czerwca) i zakłada zamknięcie skrajnego pasa ruchu jezdni prawej w kierunku ul. Fabrycznej oraz zamknięcie chodnika.

W kolejnych dniach przewiduje się zamknięcie dwóch środkowych pasów ruchu, po jednym pasie na każdej jezdni, a następnie wyłączenie z ruchu skrajnego pasa ruchu jezdni lewej w kierunku ul. Lotniczej oraz zamknięcie chodnika.

Zmiany w organizacji ruchu są uzależnione od postępu prac.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.