Kolacja w Ciemności w Lublinie. Najbliższa okazja już 11 lipca!

Kolacja w Ciemności
Kolacja w Ciemności | fot. Wyjątkowy Prezent

Wyostrzone zmyły, wyłączone światło… Brzmi kusząco, a zapowiada się smacznie. Lublinianie od teraz mają okazję na własnej skórze doświadczyć Kolację w Ciemności. To 9. lokalizacja w Polsce, w której Wyjątkowy Prezent organizuje takie eventy. Najbliższa kolacja już 11.07 – w sprzedaży ostatnie miejsca!

Kolacja w Ciemności w Lublinie

Lublin z nową atrakcją gastronomiczną — Dine in the Dark od Wyjątkowego Prezentu. Kolacja po ciemku to atrakcja, która zapewnia niepowtarzalne doznania smakowe. Jedzenie w całkowitym mroku powoduje, że serwowane posiłki nabierają zupełnie innego smaku i zapachu. To również sposób na niezapomnianą randkę lub oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

„Jesteśmy również w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Przygotowania do Kolacji w Ciemności w Lublinie trwały kilka miesięcy — musieliśmy przede wszystkim przygotować odpowiednie wyciemnienie sali, znaleźć prowadzącego, który będzie czarował Gości swoim głosem „z ciemności” i przeszkolić personel” – opowiada Ewelina Kaźmierczak, specjalista ds. Obsługi Partnera Biznesowego.

Pierwsza Kolacja w Ciemności odbyła się we Francji, w połowie XIX w. Została wówczas zorganizowana przez stowarzyszenie ludzi niewidomych. Pomysł szybko przyjął się również w innych państwach, również w Polsce, gdzie promowany jest przez międzynarodowy projekt „Dine in The Dark”.

Operatorem wydarzenia jest Wyjątkowy Prezent — pierwsza w Polsce firma, oferująca prezenty w formie przeżyć, które dostępne są w formie voucherów podarunkowych. Wyjątkowy Prezent powstał w 2007 roku i jest częścią międzynarodowej grupy Emoti Group, działającej na rynku polskim, litewskim, łotewskim, fińskim i estońskim.

Wyjątkowy Prezent tworzy także własne marki, wśród których znajdują się: Kolacja w Ciemności (Dine in the Dark), Podwodna Kolacja, Magiczna Kolacja, Shitty Dinner oraz Walk in the Sky. Firma oferuje prawie 8000 opcji prezentowych.

A po wejściu do restauracji…

Gastronomiczne przeżycie w stolicy lubelskiego województwa odbywają się w Restauracji Tinto, w samym centrum miasta, obok Ratusza i Bramy Krakowskiej.

Restauracja Tinto Lublin
Restauracja Tinto Lublin

„Po przybyciu do restauracji, kelnerzy w noktowizorach doprowadzą Was do Waszych miejsc. Należy pamiętać o wyłączeniu telefonów, niezakładaniu fluorescencyjnej odzieży lub dodatków. Wybrane przez Was potrawy będą podawane w odstępach czasowych. W przerwach będziecie mieć okazję do omówienia wrażeń oraz podejmiecie próbę odgadnięcia, jakiej potrawy właśnie posmakowaliście. Ponadto spróbujecie gier angażujących pozostałe cztery zmysły i przekonacie się, jak z biegiem czasu zmieni się Wasza percepcja” – opowiada Ewelina Kaźmierczak.

Kolacja w Ciemno
Kolacja w Ciemności | fot. Wyjątkowy Prezent

Menu kolacji stanowi tajemnicę, podczas dokonywania rezerwacji należy dokonać wyboru jednego z trzech wariantów: menu mięsne, rybne lub wegetariańskie. Standardowym i VIP. Wersja Standard składa się z przystawki, dania głównego i zimnych napojów. Wersja VIP jest rozszerzona o deser i lampkę wina.

Gościom restauracyjnym podczas kolacji, oprócz kelnerów, bardzo często towarzyszy również animator. Jego zadaniem jest umilenie czasu zgromadzonym osobom poprzez opowiadanie ciekawych historii i zabawnych anegdot. Po zakończonej kolacji, już przy pełnym świetle, szef kuchni prezentuje wszystkie serwowane danego dnia potrawy.

Huczna premiera i najbliższa kolacja 11.07

„14 czerwca mogliśmy cieszyć się premierą, na której gościliśmy prawie 30 osób. Miejsca na ten event bardzo szybko się zapełniły, dlatego już ustaliliśmy kolejny termin – 11 lipca. Wstępnie planowaliśmy organizować eventy raz w miesiącu, ale jeśli będą zapełniać się tak szybko, jak ten premierowy, to zapewne zwiększymy ich częstotliwość, by każdemu zagwarantować możliwość wzięcia udziału w tym niezwykłym kulinarnym show” – zdradza Ewelina Kaźmierczak.

Vouchery na Kolację w Ciemności w Lublinie, odbywającą się 11 lipca, można zakupić na stronie www.wyjatkowyprezent.pl lub w Centrach Handlowych – Vivo! Lublin, Lublin Plaza lub Centrum Handlowym Skende. A mając już voucher na rękach, ostatnim krokiem jest rezerwacja terminu na stronie www.dineinthedark.pl.

Kolacja w Ciemności
Kolacja w Ciemności | fot. Wyjątkowy Prezent

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.