Kokaina w mieszkaniu na terenie Lublina. Dwóch mężczyzn z zarzutami

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafili dwaj mieszkańcy Lublina. Policjanci w użytkowanym przez nich mieszkaniu odnaleźli kilkadziesiąt gramów czystej kokainy. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

Zatrzymanie było efektem pracy operacyjnej policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Miejskiej Policji Lublin. Z informacji uzyskanych przez policjantów wynikało, iż dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 37-lat, mogą być w posiadaniu znacznych ilości kokainy.

Podczas przeszukania użytkowanego przez nich mieszkania funkcjonariusze odnaleźli blisko 50 gramów narkotyku. Jak się okazało była to kokaina w czystej postaci. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty udziału w obrocie znacznymi ilościami narkotyków. Jeden z nich musi liczyć się z odpowiedzialnością karną w warunkach recydywy.

Decyzją sądu obaj podejrzani trafili do tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 12 lat więzienia. W recydywie kara może zostać dodatkowo zaostrzona.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.