Koc termiczny sprzedawany jako folia do pakowania prezentów

koc termiczny folia na prezenty

Jest podstawowym elementem wyposażenia każdej apteczki, stosowany do ratowania życia. Teraz jeden ze sklepów budowlanych sprzedaje go jako folię do pakowania prezentów.

Mowa tu o kocu termicznym. Istnieje wiele produktów, bez których współczesna medycyna ratunkowa nie mogłaby się obejść. Koc termiczny zdecydowanie do tej grupy należy.

Jeden ze sklepów budowlanych sprzedaje właśnie koc termiczny jako folia do pakowania prezentów.

– Rozumiem Święta, każdy sklep chce sprzedać wiele świątecznych produktów, ale to już przesada.. Dzisiaj w Obi w Lublinie oczywiście znalazłam ”folię” do pakowania prezentów. Nic dziwnego by w tym nie było, gdyby nie to, że ową folią była tzw. Folia życia stosowana podczas wypadków – alarmuje czytelniczka Julia.

Po telefonie do jednego ze sklepów w Lublinie, pracownicy potwierdzają, że folia do ratowania życia jest sprzedawana jako folia do pakowania prezentów.

– To nie nasza decyzja. Takie rozporządzenie dała centrala mieszcząca się w Warszawie. A my musimy to wykonać – komentuje pracownik.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.