Kobieta zmarła podczas zakupów w Stokrotce

przód karetki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

85-letnia kobieta zasłabła podczas zakupów w Stokrotce w Lublinie. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, ale ratownikom nie udało się uratować życia seniorki. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety.

Kobieta zmarła podczas zakupów

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę (18.02) około godz. 8 w sklepie Stokrotka przy ul. Harnasie. Starsza kobieta zasłabła w trakcie zakupów i upadła na podłogę. Świadkowie zdarzenia szybko wezwali pomoc, ale przybyli na miejsce ratownicy nie zdołali przywrócić u 85-latki funkcji życiowych.

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy ustalają okoliczności śmierci seniorki. Wszystko wskazuje na to, że do zgonu najprawdopodobniej doszło z przyczyn naturalnych.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.