Kobieta z dredami ukradła kosmetyki o wartości kilkuset złotych. Policja publikuje wizerunek

Wizerunek kobiety, która ukradła kosmetyki z drogerii Hebe
Wizerunek kobiety, która ukradła kosmetyki z drogerii Hebe | fot. KMP Lublin

Policja publikuje wizerunek kobiety i prosi o pomoc w ustaleniu jej tożsamości. Kobieta dokonała kradzieży kosmetyków w jednej z drogerii na terenie Lublina.

Kradzież w Hebe

Do zdarzania doszło w październiku na terenie jednej z galerii handlowych na terenie Lublina. Do drogerii sieci Hebe weszła kobieta, która wykorzystując nieuwagę personelu, dokonała kradzieży markowych kremów o wartości kilkuset złotych.

Wizerunek sprawczyni nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ją rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 1 komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00. Policjanci zapewniają anonimowość.

Wizerunek kobiety, która ukradła kosmetyki z drogerii Hebe
Wizerunek kobiety, która ukradła kosmetyki z drogerii Hebe | fot. KMP Lublin

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ale wstyd.. Elegancka kobitka a tu się pokusiła na darmochę. Eh… Nie można ufać nikomu!