Kobieta skoczyła z 14. piętra budowanego biurowca. Policjanci ustalili kim była

biurowiec kraśnicka nałęczowska lublin centrum zana

Młoda kobieta wyskoczyła z 14. piętra budowanego biurowca przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zginęła na miejscu. Policjanci ustalili jej tożsamość.

 

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek (20.06). Po godz. 7 rano policjanci zostali wezwani na teren budowanego biurowca (dawna zajezdnia trolejbusowa) u zbiegu al. Kraśnickiej i ul. Nałęczowskiej. Ktoś skoczył z budynku.

 

Po dotarciu na miejsce służb ratunkowych, ratownicy stwierdzili zgon młodej kobiety. Młoda kobieta niezauważanie wtargnęła na teren budowy, po czym weszła na 14. piętro. Bez wahania skoczyła z budynku.

 

Na miejscu nie udało się ustalić tożsamości kobiety, ponieważ nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów. Po przeprowadzonych badaniach udało się ustalić, kim była kobieta. To 27-letni mieszkanka Lublina.

 

Wszystko wskazuje na samobójstwo. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz w jaki sposób kobieta dostała się na teren budowy niezauważona.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.