Kobieta ruszyła z pomocą poszkodowanym w wypadku. Zginęła w wyniku upadku z wysokości

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 33-letniej kobiety, która zginęła w nocy z poniedziałku na wtorek na obwodnicy Lublina. Kobieta chciała udzielić pomocy poszkodowanym w wypadku.

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na obwodnicy Lublina S19. Po godz. 1 w nocy w okolicach miejscowości Barak doszło do wypadku z udziałem samochodu dostawczego, w którym pękła opona, a kierowcy nie udało się opanować pojazdu i doszło do jego przewrócenia.

Całe zdarzenia zauważyła 33-letnia kobieta, która jechała ciężarowym mercedesem w przeciwnym kierunku. Kobieta zatrzymała na pasie awaryjnym, wysiadła z pojazdu i udała się w kierunku przewróconego busa, by pomóc poszkodowanym.

Kobieta prawdopodobnie nie zauważyła, że do zdarzenia doszło na wiadukcie i postanowiła przeskoczyć przez barierki oddzielające jezdnie. Nie zauważyła, że pomiędzy nimi znajdowała się pusta przestrzeń. Kobieta upadła z wysokości około 10 metrów. W wyniki odniesionych obrażeń nie udało się jej uratować.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.