Klub House of Sound do wynajęcia. Lokal jest zamknięty od 2018 roku

Klub muzyczny House of Sound w Lublinie

Na serwisie OLX pojawiła się oferta wynajęcia klubu House of Sound w samym centrum Lublina. Lokal przy ul. Peowiaków jest zamknięty od 2018 roku.

Przypomnijmy, że klub House Of Sound zawiesił swoją działalność w maju 2018 roku. Od tego czasu lokal jest zamknięty. A w serwisie OLX od środy widnieje oferta jego wynajęcia.

Do wynajęcia w pełni wyposażony klub w centrum Lublina – House of Sound, o powierzchni 918 m2 wraz z antresolą. W skład klubu wchodzi m.in. ogromna scena, nagłośnienie Ecler, ogromny ekran LED 30m2, pirotechnika i efekty specjalne, cztery bary (w tym jeden VIP na antresoli), strefa dla artystów z osobną łazienką, dwa pomieszczenia VIP, palarnia, toalety, strefa biletowa, szatnia, strefa socjalna, parking na terenie posesji” – czytamy w ogłoszeniu.

Przypomnijmy, że klub House of Sound otworzył się w kwietniu 2015 roku w budynku, gdzie niegdyś działało kino Apollo (wcześniej Wyzwolenie). Odbywały się w nim zarówno imprezy cykliczne jak i koncerty gwiazd oraz znanych dj’ów. Na imprezy przychodzili głównie młodzi ludzie. Klub był popularny m.in wśród lubelskich studentów.

Teraz jego właściciele chcą go wynająć za kwotę blisko 39 tys. zł netto.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czekam na innego właściciela, który otworzy jeszcze lepszy klub w tym samym miejscu. Imprezy tam były jedne z najlepszych w całym mieście.