Kłótnia między sąsiadami przerodziła się w czyny. 45-latek zaatakował siekierą

siekiera
Zdjęcie ilustracyjne | fot. flickr

Najbliższe 3 miesiące w tymczasowym areszcie spędzi 45-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna zaatakował sąsiada siekierą, bo ten kilkukrotnie zwrócił mu uwagę.

Zaatakował siekierą na ul. Krochmalnej

Do zdarzenia doszło w piątek (8.10) przy ul. Krochmalnej w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie od 57-letniego mieszkańca, iż jego sąsiad usiłuje zaatakować go siekierą. Skierowani na miejsce funkcjonariusze zatrzymali agresywnego 45-latka. Przyczyną tego zajścia był nieporozumienia, do których dochodziło już od kilku tygodni.

„Pokrzywdzony wielokrotnie zwracał uwagę 45-latkowi na zbyt głośne zachowanie i zakłócanie spokoju. W piątek poprosił sąsiada, aby nie korzystał z jego kosza na drewno. Wówczas mężczyzna stał się bardzo agresywny i zaatakował siekierą” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Sprawca zamachnął się na pokrzywdzonego i próbował go ugodzić. Na szczęście 57-latek zdołał odskoczyć i uciec. 45-latek trafił do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa. Sąd zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.