Klienci McDonalds są wściekli! Sieć rezygnuje z Bonifikarty, którą otrzymywali pierwsi klienci restauracji

McDonalds rezygnuje z Bonifikarty dla klientów
McDonalds rezygnuje z Bonifikarty dla klientów | fot. YUTO PHOTOGRAPHER, Adobe Stock

Bonifikarta w McDonalds to must-have dla każdego, kto jest częstym gościem restauracji McDonalds. Dzięki niej klienci są w stanie kupić o wiele taniej ulubione produkty. To się jednak wkrótce zmieni, bo sieć McDonalds poinformowała właśnie o rezygnacji z Bonifikarty dla klientów.

Bonifikarta McDonald 2023

Bonifikarta to nic innego jak karta zniżkowa do restauracji McDonalds w Polsce. Dzięki niej można kupić popularne kanapki, wrapy, frytki, kawy i zestawy o wiele taniej niż w standardowej ofercie. W aktualnej Bonifikarcie posiadacze karty mają do dyspozycji następujące promocje:

 • 6 zł: McMuffin Farmerski, McMuffin Twarożek i Rzodkiewka, średnie frytki, McFlurry M&M’s albo Lion, duży shake 400 ml (do wyboru o smaku: czekoladowym, waniliowym, truskawkowym),
 • 7 zł: średnia kawa czarna, średnia kawa z mlekiem, średnie Flat White, średnie cappuccino, średnie café latte,
 • 9 zł: McWrap Jajecznica i Bekon, McWrap Jajecznica Pieczarki, Big Mac, McChicken, McRoyal, WieśMac, Kurczak McNuggets 6 szt., McWrap Klasyczny,
 • 15 zł: McZestaw (Big Mac, McChicken, McRoyal, WieśMac, McWrap Klasyczny, Kurczak McNuggets 6 szt.).

ZOBACZ: McDonalds Cennik 2023 – aktualne ceny i menu w jednym miejscu

Bonifikarty są wydawane pierwszych trzem klientom restauracji McDonalds pierwszego dnia marca, czerwca, września i grudnia, którzy kupią dowolny McZestaw Powiększony. Bonifikarty są wydawane na okres ważności 3 miesięcy.

Koniec Bonifikarty w McDonalds

Obecna Bonifikarta McDonalds była ważna od 1 marca do 31 maja 2023 r. W ostatnich dniach maja sieć McDonalds poinformowała o przedłużeniu obowiązywania aktualnej Bonifikarty do 30 czerwca 2023 r. Będzie to ostatni dzień ważności kart zniżkowych.

Informujemy także o zakończeniu promocji skierowanej do gości McDonalds Polska z dniem 30 czerwca 2023 r. – czytamy na stronie McDonalds.

Brak bonifikarty dla trzech pierwszych klientów McDonalds

McDonalds 30 czerwca zakończy program lojalnościowy Bonifikarta dla pierwszych trzech gości restauracji. Sieć swoją decyzję tłumaczy nadużyciami, które stosowano wobec tej oferty. Wielu gości restauracji po otrzymaniu bonifikarty sprzedawało kartę w sieci, zdarzały się również przypadki podrabiania kart.

Bonifikarta tylko dla pracowników McDonalds

Od 1 lipca zacznie obowiązywać Bonifikarta przeznaczona wyłącznie dla pracowników sieci w wersji digitalowej. Każdy pracownik restauracji McDonalds dostanie unikalny kod od managera, dzięki któremu będzie mógł aktywować Bonifikartę w aplikacji McDonalds w telefonie. Ponowne wpisanie kodu będzie konieczne po 3 miesiącach podczas standardowej aktualizacji oferty.

Nowa Bonifikarta dla pracowników będzie podzielona na 6 kategorii:

 • Oferta śniadaniowa,
 • McZestawy,
 • Burgery,
 • McWrap,
 • McNuggets i frytki,
 • McCafe,
 • Desery.

Każda z kategorii będzie posiadać limit 3 ofert dziennie. W ciągu dnia będzie można wybrać, np. 3 dowolne McZestawy + 3 wybrane burgery, itd. Limit automatycznie odnowi się po godzinie 00:00.

Pracownik McDonalds będzie mógł przekazać Bonifikartę bliskiemu/znajomemu. Sieć przypomina, że w ramach Bonifikarty pracownik otrzyma jeden unikalny kod, który będzie można wykorzystać tylko na jednym koncie w aplikacji McDonalds i na jednym urządzeniu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.