Kino samochodowe w Puławach startuje od przyszłego weekendu. Sprawdź, co w repertuarze

kino samochodowe puławy
Kino samochodowe w Puławach | fot. UM Puławy

Gratka dla miłośników kina w Puławach. Od przyszłego weekendu 5-6 czerwca startuje kino samochodowe na terenie Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Kino samochodowe na parkingu Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Puławach zaprasza już 5-6 czerwca na 5 seansów. Piątek 5 czerwca dedykowany będzie najmłodszym z okazji Dnia Dziecka, natomiast sobota 6 czerwca stanie się ucztą dla miłośników dobrego kina akcji.

„Dzięki bardziej przystępnym przepisom sanitarnym zyskaliśmy możliwość zapewnienia mieszkańcom atrakcji po tym trudnym dla wszystkich okresie. Ta atrakcja była wyczekiwana już od dawna, wobec czego jako jedno z pierwszym miast wcielamy ją w życie” – mówi Paweł Maj, prezydent Puław.

Seanse będzie można oglądać tylko z wnętrza samochodu (bez miejsc siedzących na zewnątrz). Wjazd na parking PPN-T będzie możliwy na godzinę przed rozpoczęciem seansu, ale nie później niż 15 minut przed emisją filmu. Seanse te są całkowicie bezpłatne.

Repertuar na 5-6 czerwca – kino samochodowe w Puławach

W piątek 5 czerwca w ramach Dnia Dziecka, z myślą o najmłodszych, zaplanowano dwa seanse:

Godz. 18:00 – „Jaskiniowiec” – brytyjski film animowany o dzielnym jaskiniowcu, który motywuje i jednoczy swoje plemię do walki z potężnym wrogiem. Bez ograniczenia wiekowego/dubbing/przygoda/komedia

Godz. 20:00 – „Zegar czarnoksiężnika” – duża dawka czarów i trzymająca w napięciu historia chłopca który musi odnaleźć złego czarnoksiężnika odmierzającego czas do Apokalipsy – od 10 lat dubbing, fantasy/przygoda.

Sobota 6 czerwca to uczta dla miłośników dobrego kina akcji:

Godz. 18:00 – „Jestem najlepsza. Ja, Tonya” – nagrodzona Oscarem historia amerykańskiej łyżwiarki, której kariera stoi pod znakiem zapytania po tym, jak zostaje oskarżona o napaść na koleżankę z reprezentacji. Oparty na faktach jeden z największych skandali w historii sportu.

Godz. 20:00 na ekran wchodzi prawdziwa historia o porwaniu wnuka najbogatszego człowieka świata – „Wszystkie pieniądze świata” to kino sensacyjne w starym stylu i na wysokim poziomie.

Godz. 22:00 – „Dziewczyna we mgle” – niekonwencjonalny kryminał, tajemnicze zaginięcie, nieoczekiwane zwroty akcji, trzymający w napięciu do samego końca.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.