Kino Perła Lublin. Repertuar na ten tydzień: 3-7 sierpnia. Jakie filmy i o której seanse?

Plenerowe kino Perła Lubli
Plenerowe kino Perła Lublin | materiały organizatora

Kino Perła Lublin zaprasza na seanse filmowe pod chmurką na terenie browaru przy ul. Bernardyńskiej. Sprawdź repertuar kina Perła na ten tydzień i zobacz, na jaki film warto się wybrać. Seanse rozpoczynają się po zachodzie słońca.

Kino Perła Lublin — repertuar na ten tydzień: 3-7 sierpnia

Plenerowe Kino Perła Lublin mieści się na terenie browaru przy ul. Bernardyńskiej 15. Seanse można oglądać od środy do niedzieli przez cały sierpień. Wszystkie seanse rozpoczynają się po zachodzie słońca (ok. godziny 21.00), a wstęp na nie jest bezpłatny. Na wszystkich czekają wygodne Perłowe leżaki.

Repertuar Kino Perła Lublin: 3-7 sierpnia

ŚRODA – 3 SIERPNIA: Ja, Daniel Blake (dramat)

CZWARTEK – 4 SIERPNIA: Twarze, plaże (dokumentalny)

PIĄTEK – 5 SIERPNIA: Na rausz (dramat, komediodramat)

SOBOTA – 6 SIERPNIA: Mój dług (dramat, akcja)

NIEDZIELA – 7 SIERPNIA: Opieka domowa (dramat, komedia)

Zobacz repertuar Kina Perła Lublin na cały sierpień: Plenerowe kino Perła Lublin – repertuar na sierpień 2022. Kiedy seanse i jakie filmy?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.