Kino na dachu Tarasów Zamkowych. Repertuar na lipiec

tarasy zamkowe lublin
Tarasy Zamkowe w Lublinie | materiały prasowe

Co czwartek o godz. 21 na plaży na dachu Tarasów Zamkowych odbywają się wyjątkowe pokazy filmowe. Przedstawiamy repertuar do końca lipca.

 

Kultowe tytuły, nietypowe seanse „pod gołym niebem”, piękne okoliczności przyrody, widok na Zamek – to wszystko dostępne jest, bezpłatnie, aż do końca wakacji w ramach plenerowego kina na świeżym powietrzu na dachu Tarasów Zamkowych.

 

W czwartki możemy obejrzeć rozmaite filmy – romantyczne, klasyki, komedie czy familijne. Najbliższy seans zaplanowany jest na czwartek, 13 lipca. Wyświetlonych zostanie wtedy 6 odcinków francuskiego serialu animowanego „Mikołajek”. 20 lipca zostanie wyświetlony „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”, a 27 lipca „Gorący temat”.

 

Na wszystkich chętnych czeka około 100 wygodnych leżaków. – Seans może nie odbyć się ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne – mówi Aleksandra Burak z Tarasów Zamkowych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.