Kilkusetmetrowa plama płynu chłodniczego na al. Kraśnickiej. Na miejsce jadą strażacy

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Prawdopodobnie wyciek płynu chłodniczego z jadącego autobusu komunikacji miejskiej był przyczyną powstania sporej plamy na al. Kraśnickiej. Na miejsce jadą strażacy.

Plama płynu chłodniczego na al. Kraśnickiej

Utrudnienia w ruchu w najbliższym czasie mogą napotkać kierowcy na al. Kraśnickiej, na odcinku od stacji paliw Circle K po skrzyżowanie z ul. Nałęczowską w Lublinie. Prawdopodobnie z jednego z autobusów komunikacji miejskiej wyciekł płyn chłodniczy, który zanieczyścił jezdnię.

Ze względów bezpieczeństwa, prawy pas jezdni prawdopodobnie zostanie zamknięty do czasu neutralizacji substancji. Plama ma kilkaset metrów. Na miejsce jadą strażacy.

Aktualizacja, godz. 14:55: Strażacy oczekują na firmę, która zajmuje się sprzątaniem dróg w takich sytuacjach. Jeden pas jest nieprzejezdny.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.