Kilka dni utrudnień na ul. Krochmalnej. Zwężenie jezdni i wahadło

Zakład produkcyjny Stock Polska przy ul. Krochmalnej
Zakład produkcyjny Stock Polska przy ul. Krochmalnej | fot. Dominik Wąsik

Kilka dni utrudnień w ruchu na ul. Krochmalnej w Lublinie. Na wysokości zakładu produkcyjnego Stock Polska wyłączony z ruchu będzie jeden pas. W rejonie prac będzie obowiązywać ruch wahadłowy. Kierowcom zalecamy korzystać z objazdów.

Utrudnienia na ul. Krochmalnej

Od wtorku, 29 maja, przez dwa kolejne dni w środę i czwartek na ul. Krochmalnej, na wysokości zakładu produkcyjnego Stock Polska, będzie wyłączony jeden pas ruchu w kierunku dworca PKP.

Powodem wyłączenia pasa ruchu będą roboty związane z przyłączem wodnym do pobliskiego zakładu, a następnie z odtworzeniem warstw konstrukcji nawierzchni jezdni.

W miejscu zwężenia obowiązywać będzie ruch wahadłowy, który będzie sterowany ręcznie. W rejonie utrudnień obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Drogowcy zalecają kierowcom w tych dniach z korzystania z objazdów innymi ulicami.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.