Kierowcy utknęli w korkach na Diamentowej. Na drodze pracują drogowcy

Prace drogowe na ul. Diamentowej | fot. czytelnik Paweł

Do końca tygodnia potrwają prace ziemne na ul. Diamentowej, między skrzyżowaniem z ul. Wrotkowską i ul. Medalionów. Następnie drogowcy przystąpią do odtworzenia nawierzchni.

Zmiany w organizacji ruchu w ciągu ul. Diamentowej dotyczą odcinka pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Wrotkowską a skrzyżowaniem z ul. Medalionów.

W pierwszym etapie prac wyłączone z ruchu zostały: lewy skrajny pas ruchu ul. Diamentowej w kierunku ul. Wrotkowskiej oraz lewy skrajny i środkowy ul. Diamentowej w kierunku ul. Romera.

W kolejnym etapie wyłączone z ruchu będą prawe skrajne pasy ruchu obu jezdni. Wykonawca zapowiada, że prace potrwają ok. 5 dni, a następnie odtwarzana będzie nawierzchnia jezdni.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Panowie z LPEC to chyba nie wiedzą o której można zaczynać prace wymagające młota pneumatycznego. Dziś jak bezmózgi o 5/35 zaczęli naiwaniać. Jak jutro się to powtórzy to trzeba chyba będzie policję wezwać za zakłócanie „ciszy nocnej”.