Kierowcy jeżdżą po lewej nitce budowanej S19 pod Lublinem

IMG 20200922 084314
Kierowcy jeżdżą po lewej nitce budowanej S19 na odcinku między Zemborzycami a Strzeszkowicami Dużymi | fot. Dominik Wąsik

Od wtorku zmieniła się organizacja ruchu na drodze krajowej nr 19 między Lublinem a Kraśnikiem. Kierowcy jeżdżą po lewej nitce budowanej drogi ekspresowej S19. Stara DK19 jest usuwana.

Przypomnijmy, że w nocy z poniedziałku na wtorek zmieniła się organizacja ruchu na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem. Chodzi o ok. 4-kilometrowy odcinek DK19 między Zemborzycami a Strzeszkowicami Dużymi.

Zmiana organizacji ruchu polega na przełożeniu ruchu z istniejącej DK19 na lewą jezdnię budowanej drogi ekspresowej S19. Zmiana była konieczna w związku z budową prawej jezdni drogi ekspresowej, która biegnie w ciągu starej 19-stki.

Taka organizacja ruchu obowiązywać będzie w okresie budowy prawej nitki S19.

IMG 20200922 084232
Kierowcy jeżdżą po lewej nitce budowanej S19 na odcinku między Zemborzycami a Strzeszkowicami Dużymi | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.