Kierowcy bądźcie ostrożni. Przekrzywiony przez wiatr sygnalizator

Przekrzywiony sygnalizator nad ulicą Zemborzycką | fot. czytelniczka Anna

W Lublinie po silnych podmuchach wiatru, przekrzywił się sygnalizator świetlny nad ul. Zemborzycką na skrzyżowaniu z ul. Diamentową. O sprawie poinformowaliśmy już Zarząd Dróg i Mostów.

O sprawie poinformowała nas Czytelniczka, która przesłała do naszej redakcji zdjęcie z informacją o przekrzywionym sygnalizatorze świetlnym nad ulicą Zemborzycką w Lublinie. Chodzi o sygnalizator, który znajduje się na skrzyżowaniu z ul. Diamentową. O sprawie powiadomiliśmy Zarząd Dróg i Mostów.

Ze względu na konieczność wyłączenia trakcji trolejbusowej na czas naprawy, zostanie ona przeprowadzona dzisiejszej nocy” – informuje Grzegorz Jędrek z biura prasowego lubelskiego ratusza.

Przekrzywiony sygnalizator nad ulicą Zemborzycką | fot. czytelniczka Anna


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dziurawe drogi które mamy są dużo bardziej niebezpieczne.przypomnę ,że to najgoesze drogi w Polsce