Kierowcy autobusów mają poczucie humoru. Śmieszne napisy na wyświetlaczach [FOTO]

Śmieszne napisy na autobusach komunikacji miejskiej w Lublinie | fot. czytelniczka Agata

Podróż komunikacją miejską przez ulice Lublina nie musi być nudna i monotonna. Przykładem tego są kierowcy autobusów i trolejbusów miejskich, którzy zdecydowanie potrafią poprawić humor!

Inspiracją do stworzenia tego zestawienia był wpis nadesłany przez naszą czytelniczkę Agatę, która napisała: „Pozdrowienia dla kochanego wieczornego kierowcy autobusu jadącego do zajezdni z niedzieli 29.08.2018r. Jechałam w 156 na tyle z dwoma osobami i Pana napisy poprawiły mi nastrój.”

Mowa tu o kierowcach autobusów i trolejbusów miejskich w Lublinie, którzy na poprawę humoru pasażerów i mieszkańców naszego miasta zmieniają napisy na tablicach pojazdów. Są to zazwyczaj przejazdy po zakończonej pracy, w drodze do zajezdni.

Są kierowcy co potrafią poprawić humor nie tylko zmianą napisu, ale samym dobrym słowem.

Jeśli udało Ci się uchwycić autobus lub trolejbus ze śmiesznym napisem, prześlij nam zdjęcie na maila [email protected]

A jak Tobie kierowca autobusu lub trolejbusu poprawił humor? Czekamy na Wasze komentarze poniżej artykułu!

ZDJĘCIA

KING OF THE ROAD
ODJAZD ZA 1371 MIN.
LUZAK
UŚMIECHNIJ SIĘ
PIĄTUNIO3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Kierowca autobusu nr 15, który w zeszłą niedzielę na początkowym przystanku przy Żeglarskiej zamknął mi drzwi przed nosem nie wprawił mnie w dobry humor. Przejazd do miejsca docelowego następnym autobusem z przesiadką trwała, nie jak przewidywał oficjalny rozkład jazdy 27 minut, lecz godzinę… gdzieś po drodze „zgubił” się następny pojazd. Niech sobie kierowcy wysyłają smsy do żon, a jeżdżą tak jak należy.

  2. Tu wspomniana w artykule Agata, cieszę się że moje filmiki i zdjęcie się tu znalazły 🙂